Miresevini, vizitor! [ Regjistrohu | Logohurss  |  tw

.
Autovetura RSS Feed

Listimet per Autovetura (192)

bmw cabrio

 

10500 Euro 

bmw 325ci ,2.5 benxine ,kamio tiptronik,me marshe dhe automatike .Vitit prodhimit 2002 full option,xhamat elektrik, sendile lekure, mbyllje qendrore, sensor parkimi,...

513 shikime ne total, 1 sot

102243.jpg

Volkswagen GOLF 5 AUTOMATIK KLIMA 9600Euro

 

9600Euro 

vw GOLF 5 TDI VITI 2005 KAMIO AUTOMATIKE TIPTRONIK KLIMA AUTOMATIK ABS 8 AIRBAG RADIO CD XHAMA PASQYRA ELEKTRIKE ESP ABS DISQE ALUMINI BORBET 16 ME GOMA TE REJA CELS...

677 shikime ne total, 1 sot

696177.jpg

Volkswagen POLO AUTOMATIK KLIMA Viti 2003

 

6.000 Euro 

VW POLO MODEL 2003 1.4 BENZINE KAMIO AUTOMATIKE KLIMA ABS 4 AIRBAG ESP TIMON HIDRAULIK XHAMA PASQYRA ELEKTRIKE GOMA TE REJA TE SAPO MONTUARA ME DOGANE NGA GJERMANIA ...

785 shikime ne total, 1 sot

609524.jpg

BMW seria 7 , 3.0 diesel Viti 2004

 

18.500 Euro 

OKAZION Cmimi 18.500 Euro i diskutueshem Makinen mund ta provoni ne cdo moment dhe cdo kohe .... Ndodhem ne Durres por edhe ne Tirane te interesuarit mund th...

687 shikime ne total, 1 sot

743979.jpg

Audi A6 , Targa DR , Viti 2001

 

7800 Euro 

SHENIM ( MAKINA NUK ESHTE KJO QE ESHTE NE FOTO POR ESHTE KY MODEL ) Audi A6 me motorr 2.5 TDI , V6 , 4x4 , me sensor parkimi ne gjendje perfekte shum e mirembajtur ...

886 shikime ne total, 1 sot

778230.jpg

shes makine Audi A4 Viti 1996, 1.800 Euro

 

1.800 Euro 

audi a4 1996 benzine gaz me impjante te muntuar ne itali tip i ri me sprucator

891 shikime ne total, 1 sot

921685.jpg

shes makine Volkswagen polo Viti 1997

 

1.600 Euro 

Shitet polo 1.4 benzine + gaz kondicioner mp3 antifurt disqe alumini xhama pasqyre me 3 porta shume e bukur sherbimet te gjitha te kryera ne gjendje perfekte targa i...

1,463 shikime ne total, 1 sot

126218.jpg

Okazion GOLF V 200 tdi sport2005me dogan

 

10.800 Euro 

makina eshte ne gjendje perfekte si mekanike dhe xhenerike me sherbime te bera, full opsion 7marsha,3porta,disqje alumini gt 17 e zeze perle metalizato 200 tdi sport...

905 shikime ne total, 1 sot

19047.jpg

shes makine Volkswagen POLO AUTOMATIK KLIMA Viti 2001

 

5.750 Euro 

VW POLO VITI 2001 AUTOMATIK KONDICIONER BENZINE 1.4 ABS 4 AIRBAG ESP XHAMA PASQYRA ELEKTRIKE CELSA ME PULT DISQE ALUMINI ME DOGANE NGA GJERMANIA NE GJENJE SHUME TE M...

591 shikime ne total, 1 sot

165578.jpg

shes makine Citroen C 3 AUTOMATIK KLIMA AUTOMATIK

 

7.600 Euro 

CITROEN C3, 1.4 BENZINE,AUTOMATIK TIPTRONIK MARSHET NE TIMON , KLIMA AUTOMATIK, ABS AIR BEG 8,STOP&START KOMANDA NE TIMON, XHAMA PASQYRA ELEKTRIKE,SENSOR SHIU KO...

397 shikime ne total, 1 sot

75988.jpg

shes makine Volkswagen GOLF 5 AUTOMATIK KLIMA

 

10.300 Euro 

vw GOLF 5 TDI VITI 2005 KAMIO AUTOMATIKE TIPTRONIK KLIMA AUTOMATIK ABS 8 AIRBAG RADIO CD XHAMA PASQYRA ELEKTRIKE ESP ABS DISQE ALUMINI BORBET 16 ME GOMA TE REJA CELS...

1,295 shikime ne total, 2 sot

882572.jpg

Shes TOYOTA RAV4 USA 27,000 Milje -Me Dogane

 

16,800 Euro 

Toyota RAV4, Viti 2007, Ne gjendje fantastike - 27,000milje/43,000km, e ardhur nga USA, me dogane dhe dokumenta te rregullta te paguara deri 2012. Kambio Automatike,...

340 shikime ne total, 1 sot

46326.jpg

shes makine Ford Focus Viti 2003

 

5.500 Euro 

Shes Ford Focus viti i prodhimit 2003 i sa po ardhur me dogane dhe dokumenta te paguara deri me:14-02-2012!Karakteristikat..Air bag per shoferin dhe per pasagjerin-A...

622 shikime ne total, 1 sot

718958.jpg

SHES GOLF 4 1.6 BENZINE ,highline,5porta

 

euro 2500 

NEKUSHTE SHUME TE MIRA, ASNJEHERE SKA PESUAR AKSIDENT full option ME TARGA ITALIANE. Makina ka hyre ne Shqiperi 2 muaj para 2010 CMIMI ESHTE I PADISKUTUESHEM,

1,196 shikime ne total, 3 sot

606958.jpg

shes makine MINI mini cooper s Viti 2002

 

12.000 Euro 

mini cooper s 2002 motor 1.6 benzine, 120 kw super sport allestimento jwc kambio 6 marshe,extra full option,sendilet gjysem lekure ,kroskoti eshte i teri ne fiber ka...

675 shikime ne total, 1 sot

Nen Kategorite

  • Pa kategori

Facebook Friends

Rekomandime

reklama

Error, no group ID set! Check your syntax!

reklama