• oferta-pune.png

    Oferta pune

  • slider.png

    Automjete

  • smartphone.png

    Smartphone

Pushime

- Shiko 0 njoftimet
Nuk ka njoftime ne kete kategori Behu i pari te shesesh ketu!

Edukim

- Shiko 0 njoftimet
Nuk ka njoftime ne kete kategori Behu i pari te shesesh ketu!

Njoftimet e fundit

 Albania
Shiten Makineri per Copetimin , Larjen dhe Granulimin e Plastikes (PP, HDPE, LDPE )
Cdo Gje Tjeter
02/06
Shiten Makineri per Copetimin , Larjen dhe Granulimin e Plastikes (PP, HDPE, LDPE )
1.00 $
0.91 EUR
0.65 GBP
 Albania
SHITET MAGAZINE
Dyqane ne Shitje
02/06
SHITET MAGAZINE
550.00 €
396.72 GBP
603.63 USD
 Tiranë  Tiranë (AL)
Kompjutera
01/27
Tirane, shes PC+Monitor+Tavoline 90 Euro
90.00 €
64.92 GBP
98.78 USD
 Tiranë  Tiranë (AL)
Tirane, shes Mobilje tualeti me pasqyre+lavaman 30.000 Leke
Cdo Gje Tjeter
01/27
Tirane, shes Mobilje tualeti me pasqyre+lavaman 30.000 Leke
30.00 Leke
 Tiranë  Tiranë (AL)
Tirane, shes Tavoline ngrenie + 4 karrige me permasa 120 me 80 (druri) 25.000 Leke
Cdo Gje Tjeter
01/27
Tirane, shes Tavoline ngrenie + 4 karrige me permasa 120 me 80 (druri) 25.000 Leke
25000.00 Leke
 Tiranë  Tiranë (AL)
Tirane, shes Tavoline mesi 4.000 Leke
Cdo Gje Tjeter
01/27
Tirane, shes Tavoline mesi 4.000 Leke
4000.00 Leke
 Durrës  Durrës (AL)
Ofrohet vend pune per Inxhinier
Oferta Pune
01/25
Ofrohet vend pune per Inxhinier
Me Marreveshje
 Durrës  Durrës (AL)
Ofrohet vend pune per Ekonomist
Punesime
01/23
Ofrohet vend pune per Ekonomist
Me Marreveshje
 Shkodër  Shkodër (AL)
Dyqane ne Shitje
01/05
Dyqan Zdrale 12.2 m2
Me Marreveshje
 Tiranë  Tiranë (AL)
Samsung E1205 I RI per vetem 30 Euro.
Celulare & Telefona
12/03
Samsung E1205 I RI per vetem 30 Euro.
30.00 €
21.64 GBP
32.93 USD